PANDEMIA KORONAWIRUSA

Uczniowie klasy 2bsp LO w ramach lekcji biologii wzięli udział w PROJEKCIE edukacyjnym dotyczącym „pandemii koronawirusa”. Zadania w ramach projektu polegały na zebraniu informacji, selekcjonowaniu, a następnie przedstawieniu ich w formie artykułu i prezentacji multimedialnej. Uczniowie zebrali wiele cennych informacji nt. koronawirusa, choroby covid-19 oraz wiele innych ciekawostek wynikających z czasu pandemii. Przeprowadzili wywiady z osobami, które chorowały na koronawirusa lub miały z nim bezpośredni kontakt. Przeprowadzili wywiady z osobami, które miały na co dzień styczność z covid-19 w szpitalu. Włożyli dużo pracy po to, aby pozostawić ślad o trudnym czasie pandemii koronawirusa.
Zachęcam do zapoznania się z niektórymi artykułami oraz prezentacjami uczniów klasy 2bsp!
Karolina Freyer-Bonecka