Prowadzimy nabór do:

Szkoły Branżowej I Stopnia

dla uczniów po 8 klasie szkoły podstawowej

Szkoły Branżowej II Stopnia

dla uczniów, którzy ukończyli Szkołę
Branżową I Stopnia

Po więcej informacji zapraszamy na stronę MONTERSMS.PL

W SZKOLE BRANŻOWEJ I STOPNIA PROPONUJEMY:

Oferta naszej szkoły jest zawsze przemyślana. Zależy nam, aby każdy uczeń po ukończeniu naszej szkoły trafił na rynek pracy, a nie zasilał grono osób bezrobotnych. Poniższa tabelka przedstawia, jakich zawodów brakuje w powiecie nowotomyskich.


Ósmoklasisto, jeśli wybierzesz naszą szkołę Branżową I Stopnia, masz szansę szybko znaleźć pracę m. in. jako murarze, tynkarze, elektrycy, elektromechanicy, piekarze, cukiernicy, pracownicy budowlani, spawacze, ślusarze i inni.


Zastanów się! Chętnie zobaczymy Cię w swoich szeregach! Chcemy zapewnić Ci przyszłość!