Dni Nauki w liceum

W szkołach właśnie zaczął się gorący okres promocji. Uczniowie wraz z nauczycielami wyjeżdżają do szkół podstawowych promować nasze liceum. Przed przyszłymi absolwentami tych szkół niezwykle ważne decyzje do podjęcia – którą szkołę wybrać? Pomóc w tym może konkretna, rzeczowa informacja, która pokaże młodym ludziom zalety kontynuowania nauki w Zespole Szkół nr 1 w Zbąszyniu.

Aby ułatwić uczniom klas ósmych podjęcie decyzji co do wyboru szkoły, zorganizowane zostały w naszym liceum Dni Nauki, w ramach których przeprowadzone zostaną różne zajęcia warsztatowe. W czwartek 28 kwietnia odbyły się Warsztaty polonistyczne pod znakiem kreatywności. Zajęcia te zorganizowała klasa 3asp z pomocą pani Katarzyny Kubiak. Uczestniczyły w nich uczennice Szkoły Podstawowej w Nądni. Podczas zajęć miały okazję sprawdzić swoją kreatywność, wykazać się twórczym działaniem i zapoznać się z nową szkołą. Spotkanie upłynęło w miłej atmosferze.