Mikołajki w SOSW w Zbąszyniu

6 grudnia wolontariusze naszej szkoły  odwiedzili SOSW w Zbąszyniu. Udali się tam, aby przekazać dzieciom prezenty 🎁 z okazji Mikołajek 🎅. Wychowankowie SOSW wcześniej przygotowali dla nas listy w których narysowali swoje wymarzone prezenty 🎁. A my, staraliśmy się spełnić ich prośby. Wszystko odbyło się przy ogromnej życzliwości nauczycieli SOSW pani Doroty Zakrzewskiej i pani Edyty Monkiewicz 💞. Mieliśmy okazję zaśpiewać kolędy i co najważniejsze rozdać upominki 🎁. Doświadczyliśmy wspaniałego uczucia, że jednym uśmiechem dajesz tak wiele dzieciom, które tego potrzebują. Ta wizyta pozostanie w pamięci nas wszystkich 💖. Uśmiech dzieci i świadomość ile dobrego uczyniliśmy tego dnia jest dla nas największą nagrodą ! 💖

ps. W rolę Mikołaja wcielił się niezastąpiony Bartek Pusiak 🎅🔥