,

Biuro Karier: Na Mikołajki spotkanie z gwiazdorem… muzycznym :)

Kolejne inspirujące spotkanie Biura Karier za nami 😊 Niezmiernie miło było nam gościć absolwenta naszego LO – Daniela Walkowiaka, który opowiedział nam o dobrych stronach studiowania na Uniwersytecie Ekonomicznym oraz o swoich pasjach jakimi są pokazy z wykorzystaniem ognia i przede wszystkim muzyka.

Daniela pamiętamy z LO jako wesołego, aktywnego i pełnego ciekawych pomysłów chłopaka. Już na pierwszej szkolnej wycieczce wraz z kolegami przedstawili nam swoje umiejętności tańca z ogniem, potem aktywnie działał w kółku filmowym oraz uświetniał szkolne koncerty grą na basie 🙂 W tej chwili jest basistą w zespole Hope Lesile, który działa od niedawna, a na koncie ma już sporo naprawdę znaczących sukcesów (na ich muzykę zwróciła uwagę nawet Kasia Nosowska!).

Dziękujemy za bardzo ciekawą rozmowę i życzymy kolejnych sukcesów!

Zainteresowanym zostawimy link do czegoś więcej:

🎧  posłuchaj 😉