„100 Urodziny Niepodległej”

9 listopada radośnie obchodziliśmy „Urodziny Niepodległej” 🎉🎂. Były piosenki patriotyczne wykonywane przez uczniów. Biało- czerwone barwy 🇵🇱 zdominowały naszą szkołę.  Uczniowie przygotowali przepiękne kartki urodzinowe. Wspólnie z Burmistrzem oraz Sekretarzem naszego miasta, a także naszymi młodszymi kolegami z przedszkola odśpiewaliśmy o godz. 11: 11 hymn narodowy 👨‍🎤👩‍🎤, by tym samym rozpocząć uroczyste obchody 100-lecia Odzyskania Niepodległości.  Dziękujemy wszystkim, którzy się do nas przyłączyli! My też dodaliśmy naszą cegiełkę do  #RekorddlaNiepodleglej 💝 Uczniowie klas mundurowych  zaprezentowali musztrę na zbąszyńskim rynku 💖. Następnie przeszliśmy do ZCK gdzie uczniowie przygotowali pod opieką prof. Anny Koteckiej i  prof. Jolanty Stankiewicz  💕 przepiękny uroczysty apel. Wspomnieliśmy drogę Polaków do Niepodległości.  Wspólnie odśpiewaliśmy Rotę. Uroczystość miała charakter bardzo podniosły 🇵🇱 i na długo pozostanie w naszej pamięci .