Wycieczka edukacyjna uczniów technikum hotelarstwa i szkoły branżowej.

W tym roku szkolnym, technicy hotelarstwa i kucharze ze szkoły branżowej mogli po raz pierwszy uczestniczyć w Międzynarodowych Targach Gastronomicznych i Wyposażenia Hoteli – POLAGRA GASTRO i INVEST HOTEL.

Jest to jedno z ważniejszych wydarzeń dla dystrybutorów sprzętu i wyposażenia dla sektora HoReCa – właścicieli i menedżerów restauracji, firm cateringowych oraz hoteli, a także szefów kuchni. Wydarzenie jest kluczowe dla rozwoju działalności tego sektora. Pozwala odnaleźć produkty najlepszej jakości oraz poznać unikatowe rozwiązania z branży gastronomicznej i hotelarskiej omawiane podczas licznych spotkań ze specjalistami. Ekspozycję co roku tworzą czołowi polscy producenci i dystrybutorzy sprzętu dla lokali gastronomicznych i hotelarskich. Do udziału w projekcie INVEST HOTEL Showroom zapraszani są m.in. dostawcy mebli, oświetlenia, tekstyliów i nowoczesnych technologii do zarządzania obiektem.

Dla uczniów z technikum hotelarstwa i szkoły branżowej udział w targach to  inspiracja do dalszego rozwoju w roli kucharzy czy też menedżerów restauracji i hoteli, a także okazja do wartościowego spędzenia czasu poza murami szkoły.