Witamy po wakacjach ❤️

Plaża, piesze wędrówki, czas beztroski i swobody niestety już za nami. Wakacje należą do przeszłości. Nadszedł wrzesień i wszyscy znów spotkaliśmy się w szkole. W poniedziałek 3 września w Zbąszyńskim Centrum Kultury uroczyście świętowaliśmy rozpoczęcie kolejnego roku szkolnego. Tradycyjnie uroczystość rozpoczął pan Dyrektor, który życzył wszystkim dobrego roku, wielu sukcesów, życzliwości, aby pobyt w szkole sprawiał wszystkim dużo przyjemności.

Początek roku to ważny moment w życiu społeczności szkolnej. Zazwyczaj wtedy właśnie mają miejsce ważne dla tejże społeczności zdarzenia. Tego roku takim zdarzeniem było przejście na emeryturę dwojga naszych nauczycieli – pani Aleksandry Zalejko i pana Józefa Minge, nauczycieli matematyki. Nie zabrało kwiatów, miłych słów i wzruszenia.

Nie zabrakło też radosnego akcentu. Oto kolejnym absolwentom liceum, technikum i szkoły zawodowej wręczono tytuł Złotego Absolwenta, który przyznawany jest tym uczniom, którzy uzyskali najwyższe wyniki w nauce i zachowaniu. Tego roku tytuł Złotego Absolwenta otrzymały: Kinga Brumma, Karolina Obst oraz Izabela Piechaczek. Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejny sukcesów.

Szkoła rozpoczyna nowy rok szkolny zyskując kolejnego partnera. Podczas uroczystego apelu przedstawiciel firmy PORTA DRZWI oraz pan Szymon Kwaśnik podpisali umowę o współpracy z naszą szkołą. To ważna informacja dla uczniów branżowej szkoły I stopnia, bo dzięki tej współpracy będą mogli uczestniczyć w zajęciach w pierwszej w Polsce Akademii Dobrego Montażu.

Z racji nowego roku szkolnego życzymy całej szkolnej społeczności sukcesów w zdobywaniu wiedzy, wytrwałości, ciekawych doświadczeń oraz radosnych chwil wspólnie spędzonych w naszej szkole.