DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ część 1

14 października 1773 r. z inicjatywy króla Stanisława Augusta Poniatowskiego uchwałą sejmu rozbiorowego powołano Komisję Edukacji Narodowej. W tym roku obchodzimy 250 rocznicę tego doniosłego wydarzenia. Z tej okazji uczniowie z Technikum Rachunkowości i Szkoły Branżowej I Stopnia, przygotowali apel okolicznościowy. Młodzi artyści w cudowny sposób, piosenkami i wierszami uświetnili ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku naszych nauczycieli, obsługi i administracji, nie tylko ze strony uczniów ale również pana Dyrektora i Przewodniczącego Rady Rodziców. Uczniowie docenili i podkreślili swoją wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, jego poświęcenie, czujność i troskę o ich dobro.