,

Biuro Karier – gościni Daria Dudek

We wtorek, 6 czerwca, naszą szkołę odwiedziła absolwentka Technikum Ekonomicznego – Daria Dudek, która z radością przyjęła zaproszenie aktywnie działającego Biura Karier.

Podczas spotkania z uczniami Technikum Rachunkowości opowiedziała o swojej  ścieżce kariery zawodowej i o tym, czym obecnie się zajmuje.

Daria podkreśliła, że ukończenie technikum dało jej bardzo dużo możliwości nie tylko w wyborze pracy, ale również pozwoliło opanować cenną wiedzę teoretyczną i praktyczną, którą wykorzystuje każdego dnia. Zwróciła również uwagę na to, że absolwenci techników ekonomicznych i rachunkowości zdobywają zawód ceniony, ciągle poszukiwany i dający szerokie perspektywy na rynku pracy.

Daria to bardzo otwarta, pozytywna, a przede wszystkim pracowita i ambitna osoba.

Jesteśmy dumni, że jest „Złotym absolwentem” naszej szkoły. Na pytanie, czy wybrałaby jeszcze raz nasze technikum – odpowiada bez zastanowienia: „Oczywiście TAK”.

Dziękujemy!