Mistrzostwa Rejonu w piłce siatkowej

Dnia 14.03.2023 r w Szamotułach, uczennice naszej szkoły miały zaszczyt wziąć udział w Mistrzostwach Rejonu w piłce siatkowej. Dziewczyny zdobyły 2 miejsce oraz awansowały na Półfinały Mistrzostw Województwa Wielkopolskiego. W Pierwszym meczu reprezentantki naszej szkoły zmierzyły się z zespołem z Grodziska Wielkopolskiego ,wygrywając 2:0. Następnym przeciwnikiem była szkoła z Międzychodu, ponownie wygrywając 2:0. Dziewczęta wyszły z grupy z 1 miejscem dostając się do półfinału, gdzie zmierzyły się z reprezentantkami szkoły w Rogoźnie. Wygrały 2:1 i awansowały do finału gdzie czekały gospodynie z Szamotuł, w tym meczu szczęście nie dopisało, przegrana 0:2. W rozgrywkach udział wzięły: Aleksandra Kaczmarek, Zofia Kowalska, Zofia Dzięcioł, Gabriela Polus, Vanessa Juszczyk, Martyna Krzyżańska, Kinga Sommer, Nikola Zdanowicz, Natasza Furman.