„Muzyczna podróż z Waltem Disneyem”

Grupa artystyczna  z naszej szkoły miała ogromną przyjemność przygotować  i zaprezentować zbąszyńskiej publiczności koncert,  na który złożyły się piosenki z filmów Walta Disneya.

Zaprezentowano takie filmowe przeboje jak „Can you feel the love tonight” z „Króla Lwa” czy „Kolorowy wiatr” z filmu „Pocahontas”, ale też utwory z nowszych produkcji, znanych z całą pewnością młodszej widowni – „Kraina Lodu”, „ Mulan”, „Merida Waleczna” czy  „Księżniczka i żaba”.
Program uświetnił pokaz fragmentów filmów przygotowany przez Miłosza Ruciocha i Marcela Szaratę. Przed publicznością wystąpili: Laura Białasik, Marta Jachwitz Zuzanna Matusiak, Wiktoria Silska. Pola Witkiewicz, Martyna Wencka, Mieszko Szymankiewicz oraz Adam Ejchost.  W programie zaprezentowała się także absolwentka naszego liceum – Karolina Torchała.

Koncert był zaprezentowany 8 marca 2023 z okazji obchodów Święta Kobiecości w Zbąszyńskim Centrum Kultury.