Najlepszy Projekt Uczniowski w ramach Projektu „Cyfrowa Szkoła Wielkopolsk@ 2020” Klasy Akademickie

08.10.1019 roku grupa projektowa Klasa Akademicka z  klasy 3 B liceum licząca 25 osób wraz z opiekunem Jarosławem Jankowiakiem oraz dyrektorem Bogusławem Pietrusiewiczem udała się do Poznania na Galę Finałową projektu „Cyfrowa Szkoła Wielkopolska 2020”.

Zespół realizował projekt pt. „Przeminęło z czasem czyli jak zmienia się środowisko w Zbąszyniu i okolicy”.

Nasz projekt został wyróżniony nagrodą za najlepszy Projekt Uczniowski. Otrzymaliśmy pamiątkową statuetkę oraz nagrody rzeczowe w postaci czytników e-booków.

Projekt pozwolił uczniom na poszerzenie swoich horyzontów w dziedzinie cyfryzacji oraz nowoczesnych metod pozyskiwania wiedzy. Umożliwił również branie udziału w nowych inicjatywach oraz ciekawych doświadczeniach m. in. w poznawaniu swojej okolicy przez pryzmat zmieniającej się przyrody oraz upływu czasu, który wpływa na jej wygląd i stan. Cieszymy się, że nasza praca została doceniona i czasu poświęconego na realizację projektu nie żałujemy.

Z. Juś, J. Jankowiak