Konkurs fotograficzny „Przyroda budzi się w Zbąszyniu” rozstrzygnięty

Finał konkursu fotograficznego dla uczniów Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Zbąszyniu „Przyroda budzi się w Zbąszyniu” miał miejsce 17 maja 2019 r. budynku Zespołu Szkół nr 1.

Aby wziąć udział w konkursie należało przygotować jedno zdjęcie zrobione specjalnie     na potrzeby konkursu. Ocenie podlegało to, w jaki sposób autor zdjęcia zinterpretował i zrealizował temat PRZYRODA BUDZI SIĘ W ZBĄSZYNIU. Należało więc zamieścić na fotografii elementy kojarzące się z wiosną oraz motywy związane ze Zbąszyniem.

Do konkursu zgłoszono 29 zdjęć wykonanych przez uczniów Gimnazjum i Szkoły Podstawowej w Zbąszyniu.

Spośród wielu ciekawych fotografii jury postanowiła nagrodzić prace pięciorga uczniów. Nagrody dla zwycięzców ufundował Powiat Nowotomyski oraz restauracja Stara Gazownia.
Pierwsze miejsce w konkursie zajęła Kornelia Lehmann z kl. VIII a.
Miejsce drugie przypadło w udziale Jonaszowi Klujowi z kl. VII a, a trzecie Martynie Nowotnik z kl. III b. Przyznano też dwa wyróżnienia: dla Kornelii Ciepielewskiej z kl. VIII c i Klaudii Klimek z III b.

Konkurs przygotowały uczennice z grupy projektowej Klasa Akademicka: Emilia Stefańska, Wiktoria Klimek, Aleksandra Gaweł, Alicja Gajdecka i Wanessa Laskowska.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom i gratulujemy laureatom konkursu.

Poniżej prezentujemy nagrodzone prace.