Studniówka 2019

Studniówka to bez wątpienia niezapomniany wieczór w życiu każdego maturzysty. Jest to czas kiedy chociaż na chwilę można zapomnieć o stresie związanym z MATURĄ. Tegoroczny bal klas trzecich liceum i czwartej technikum odbył się 1 lutego 2019 roku w Ostoi Chobienice. Tradycyjnie rozpoczęto go polonezem w wykonaniu zbąszyńskich maturzystów. Później przedstawiciele klas skierowali kilka słów do dyrekcji, grona pedagogicznego, rodziców oraz uczniów. Tego wieczoru wszyscy uczestnicy studniówki wyglądali przepięknie. Był to czas, w którym uczniowie mogli na chwilę zapomnieć, co ich czeka za niecałe 100 dni. Wszyscy bawili się świetnie do samego rana. Na pewno ta noc, pozostanie na długo w ich pamięci.