Turniej Talentów − Akademia Księgowego

Po raz kolejny w tym roku szkolnym uczniowie IV klasy technikum ekonomicznego wzięli udział w Turnieju Talentów − Akademii Księgowego. Konkurs zorganizowany został przez Zespół Szkół Ekonomicznych im. Stanisława Staszica i Stowarzyszenie Księgowych w Polsce, Oddział Wielkopolski w Poznaniu.

 Turniej przeznaczony był dla uczniów realizujących kwalifikację A.36. Celem konkursu było wspieranie i kształtowanie postaw przedsiębiorczych wśród młodzieży poprzez aktywizację podnoszenia kwalifikacji i motywowanie uczniów do rozwijania zainteresowań oraz praktycznego wykorzystania wiedzy w zakresie przedmiotów ekonomicznych a także popularyzowanie wykorzystania nowoczesnych technologii w przedmiotach ekonomicznych.

Pierwszy etap − szkolny polegał na rozwiązaniu testu, który zawierał 50 pytań jednokrotnego i wielokrotnego wyboru.

Właśnie otrzymaliśmy wyniki – Jagoda zdobyła wymaganą liczbę punktów i będzie reprezentowała szkołę podczas drugiego etapu, który odbędzie się w Poznaniu.

           Życzymy powodzenia.

Akademia Księgowego-zdjęcie