Anioł dla anioła

Nasza szkoła wspólnie z Zespołem Szkolno – Przedszkolnym w Zbąszyniu stara się ocalić od zapomnienia lokalny dorobek kulturowy. Wspólnie z panią Renatą Śron 💓 przygotowaliśmy aniołki z masy solnej, filcu i gliny. 12 grudnia , odbył się kiermasz świąteczny. Dochód ze sprzedaży aniołków 👼👼👼będzie przeznaczony na renowację ponad 100 – letniej figury anioła z cmentarza w Nowym Dworze. Koordynatorami tej inicjatywy były Dagmara Walentowska 💓 i Paulina Kiniorska 💓 (kl.2c). W kiermaszu pomogły Oliwia Śmiałek i Oliwia Klorek (2a). Bardzo dziękujemy wszystkim uczniom którzy przygotowali aniołki .
Specjalne podziękowania kierujemy do Seleny Saporowskiej 💓 (kl.1a) która przygotowała film instruktażowy jak wykonać aniołki z masy solnej 👼👼 .
Świetnie, że nasi uczniowie, tak aktywnie angażują się w inicjatywy Szkolnego Wolontariatu 💖💖💖.
#RazemNaŚwięta