Świąteczna zbiórka żywności

Oto niesamowite efekty zbiórki żywności i środków czystości dla najbardziej potrzebujących rodzin w naszej gminie. Po raz kolejny udowodniliście Państwo, że Zbąszynianie  nigdy nie pozostają obojętni na potrzeby innych ludzi! 💝 Uśmiech wolontariusza wystarczył, by w ciągu jednego dnia zgromadzić tyle dobra! Dziękujemy wszystkim mieszkańcom gminy, którzy wsparli naszą akcję! 💝  Specjalne podziękowania kierujemy  do  marketów, które nas ugościły i umożliwiły przeprowadzenie zbiórki –  Intermarche 💗, Netto 💗, GS 💗oraz Mrówki 💗!
Dziś uczniowie przygotowali paczki, które już niedługo dotrą do najbardziej potrzebujących domów! Pakowanie odbyło się pod czujnym okiem pani prof. Anny i Tomasza Śliwów. Koordynatorami zbiórki były: Magdalena Nowaczyk, Klaudia Sołtysik, Estera Matuszewska  i Mikołaj Bruda (kl.IIIa).      Pamiętajcie – dobro wraca! Więc i Wam życzymy pięknych pełnych miłości Świąt! 💖🎁🎉🎄🎅