,

Wybory do Samorządu Uczniowskiego 2018

Jak podczas każdego panowania, nadszedł czas zmiany władzy na nowszy model. W miniony wtorek tj. 27 marca w Garczyńskim odbyły się wybory do nowego samorządu. Każda klasa druga i pierwsza miała okazję zgłosić kandydatów, którzy powinni bronić interesów uczniów. Przygotowane listy zostały oczywiście wcześniej zaprezentowane wyborcom. Po wcześniejszym przygotowaniu klasy tak, by wyglądała jak sala wyborcza. przygotowaniu urny i parawanów zapewniających anonimowość, zachęcano klasy do wzięcia udziału w wyborach.  Nad całą procedurą czuwała oczywiście komisja wyborcza! Za sprawą Waszej decyzji, do nowego samorządu weszli:

Eryk Lekki (2c), Monika Kamińska (2a),  Natalia Śliwa (2b), Julia Stanicka (1c), Miłosz Młodystach (1a), Robert Bielaszewski (2a), Marta Winiarz (2b), Alicja Gajdecka (1b), Wiktoria Piosik (2c), Aleksander Tomiński (1c).