,

Uczniowie naszej szkoły wsparli akcję „Zbąszyń dla Jasia”

Pięknym dowodem człowieczeństwa i empatii, a także gestem solidarności mieszkańców naszego miasta  była akcja charytatywna „Zbąszyń dla Jasia”.  Zorganizowana została przez p. Joannę Gajdecką i ZSP ze Zbąszynia.

Wzięli w niej udział także  wolontariusze oraz uczniowie działający w grupie artystycznej  naszej szkoły. Podczas swojego występu nasi szkolni artyści zaprezentowali kilka piosenek napisanych przez Wojciecha Młynarskiego, któremu poświecony był ostatni koncert z okazji Święta Kobiecości.

Wystąpili: Zuzanna Juś, Aleksandra Kromska, Natalia Mikołjaczyk, Milena Szczeszek, Maksymilian Chwałkowski, Jan Weber, koncert poprowadził Aleksander Rząd.

Wolontariusze pomagali w licytacji, malowaniu twarzy, sprzedaży fantów i słodkości. Wielkie serce okazali: Patrycja Tomaszewska, Marlena Wachowska, Bartek Pusiak, Maja Białas, Sandra Szafrańska, Alicja Gajdecka, Aleksandra Olech, Paulina Eichler, Natalia Eichost,  Natalia Śliwa, Karolina Piątek, Martyna Chlebowska i Maja Tobys. Bardzo dziękujemy wszystkim za zaangażowanie