Wyniki konkursu fotograficznego „Kobiecość”

10 marca podczas obchodzonego co roku w Zbąszyniu „Święta Kobiecości” ogłoszone zostały wyniki VII Konkursu Fotograficznego „Kobiecość”. W tym roku temat konkursu brzmiał „Wiosna jest kobietą! Kobieta jest wiosną!”. Zwycięzców wyłoniono w trzech kategoriach:

Szkoły podstawowe:

I miejsce – Zuzanna Kaźmierczak – SP w Łomnicy

Szkoły ponadgimnazjalne:

I miejsce – Aleksandra Kromska – ZS nr 1 w Zbąszyniu

wyróżnienie – Oktawia Schmidtke – ZS nr 1 w Zbąszyniu

Dorośli:

I miejsce – Weronika Kaźmierczak

wyróżnienie – Izabela Amrozik

 

Sponsorem nagród w konkursie była Lokalna Grupa Działania Regionu Kozła, której serdecznie dziękujemy za wsparcie! Dziękujemy również wszystkim uczestnikom konkursu i już dziś zapraszamy do udziału w kolejnej jego edycji!

 

Prezentacja wyników: http://prezi.com/79vkoghjxtp1/?utm_campaign=share&utm_medium=copy