,

Świąteczne ozdoby dla Oddziału Dziecięcego Szpitala w Nowym Tomyślu

Wolontariusze kolejny raz okazali wielkie serce, przygotowując świąteczny wystrój w szpitalu w Nowym Tomyślu! Nie sposób wymienić wszystkie osoby, które włączyły się w przedświąteczną akcję, ponieważ każdy pomagał, jak tylko mógł, wycinając dziesiątki śnieżynek, choinek czy reniferków. Efekty były zdumiewające! Kilkumetrowe girlandy, pocięte już na miejscu, zawisły na wszystkich korytarzach dziecięcego oddziału, a długi, kolorowy łańcuch stał się atrakcją tamtejszego dnia 😉 Wolontariusze sprawili, że mali pacjenci choć na chwilę zapomnieli o chorobach i z uśmiechem pomagali, tworząc wspólnie domową, świąteczną atmosferę. Jak powiedział Albert Schweitzer „Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli”. Koordynatorem tej inicjatywy była Ania Sławna przy wsparciu Malwiny Kitty, Natalii Mikołajczyk i Sandry Szafrańskiej.