Turniej Talentów−Akademia Księgowego  

20170119_105718 (4)

16 stycznia 2017 r. uczennice IV klasy Technikum ekonomicznego wzięły udział w Turnieju Talentów − Akademii Księgowego. Konkurs zorganizowany był przez Zespół Szkół Ekonomicznych im. Stanisława Staszica i Stowarzyszenie Księgowych w Polsce, Oddział Wielkopolski w Poznaniu.

 Turniej jest przeznaczony dla uczniów realizujących kwalifikację A.36. Celem konkursu jest wspieranie i kształtowanie postaw przedsiębiorczych wśród młodzieży, poprzez aktywizację podnoszenia kwalifikacji i motywowanie uczniów do rozwijania zainteresowań oraz praktycznego wykorzystania wiedzy w zakresie przedmiotów ekonomicznych a także popularyzowanie wykorzystania nowoczesnych technologii  w przedmiotach ekonomicznych.

Pierwszy etap  − szkolny polegał na rozwiązaniu testu, który zawierał 50 pytań jednokrotnego i wielokrotnego wyboru.

Darii, Sandrze i Alicji życzymy powodzenia.

 

Renata Śliwa