Festiwal przedsiębiorczości

4 grudnia 2015 r. uczniowie klasy II, III i IV technikum ekonomicznego wraz z nauczycielami Renatą Knop i Renatą Śliwa uczestniczyli w zajęciach zorganizowanych przez Wyższą Szkołę Bankową w Poznaniu.

Młodzież uczestniczyła w dwóch wykładach:
1.Przedsiębiorczość a sukces we własnym biznesie.
2.Działalność gospodarcza bez logistyki. Czy to możliwe?

Pierwszy wykład prowadził Marcin Fijoł wykładowca Wyższej Szkoły Bankowej, Dyrektor Marketingu w sieci handlowej FMCG, członek Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu.
Każdy kto planuje rozpoczęcie działalności gospodarczej chciałby aby firma osiągnęła sukces. Uczniowie podczas wykładu uczestniczyli aktywnie w dyskusji, a także w psychozabawie− ocena własnej przedsiębiorczości.

Bonny_eagle_bus_3507

Wykład drugi prowadziła dr inż. Karolina Werner− Lewandowska asystent w Katedrze Zarządzania Produkcją i Logistyką na Wydziale Inżynierii Zarządzania Politechniki Poznańskiej.
Wykład dotyczył istoty logistyki i procesów logistycznych jako znaczącej strefy działalności gospodarczej. Omówione zostały procesy transportu, magazynowania zapasów. Procesy te pełnią funkcję służebną wobec całej działalności gospodarczej firm.

Galeria na facebooku:

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.443073712559429.1073741885.291178191082316&type=3