,

Sportowa rywalizacja szkół ponadpodstawowych

Z radością informujemy, że nasza szkoła zajęła zaszczytne 3. miejsce w sportowej rywalizacji szkół ponadpodstawowych! To wyjątkowe osiągnięcie jest wynikiem ciężkiej pracy, determinacji i niesamowitego ducha walki naszych uczniów oraz zaangażowania nauczycieli i całej społeczności szkolnej. Nasze szkolne drużyny wykazały się niezwykłą determinacją i umiejętnościami w różnych dyscyplinach sportowych. Zawodnicy dali z siebie wszystko, co zaowocowało wspaniałymi wynikami i wieloma niezapomnianymi momentami. Każdy mecz, każda konkurencja i każdy trening były krokiem w kierunku tego sukcesu. Na gali reprezentowali nas sportowcy : Zosia Kowalska, Zosia Dzięcioł i Adrian Winiarz oraz artyści Marta Jachwitz oraz Wiktoria Silska.

#pasja #rozwój #sukces #zs1zbąszyń