Sukces naszej szkoły! 🎉🏆

Uwaga! Nasza szkoła została właśnie uhonorowana prestiżową nagrodą „Orzeł Polskiej Stolarki” za swoje zaangażowanie w kształcenie w zawodzie „Monter Stolarki Budowlanej”!
Nagroda została przyznana podczas XIV Kongresu Stolarki Polskiej, organizowanego przez Związek POiD, co świadczy o uznaniu dla naszej pracy i wkładu w rozwój branży.
To dla nas ogromny zaszczyt i motywacja do dalszej pracy! Nagroda potwierdza, że obrany przez nas kierunek rozwoju kształcenia zawodowego, w szczególności w zawodzie „Monter Stolarki Budowlanej”, jest właściwy.
Serdecznie dziękujemy firmie Kwaśnik SKPD i Cechowi Rzemiosł Różnych w Zbąszyniu za wspieranie kształcenia zawodowego w naszej szkole. Chcielibyśmy również zachęcić przyszłych uczniów do wyboru naszego profilu – gwarantujemy nowoczesną edukację i rozwoju m.in. w prężnie rozwijającej się branży stolarskiej.

Dołącz do nas i rozwiń swoje umiejętności w zawodzie przyszłości!