Sukces naszej szko艂y! 馃帀馃弳

Uwaga! Nasza szko艂a zosta艂a w艂a艣nie uhonorowana presti偶ow膮 nagrod膮 „Orze艂 Polskiej Stolarki” za swoje zaanga偶owanie w kszta艂cenie w zawodzie „Monter Stolarki Budowlanej”!
Nagroda zosta艂a przyznana podczas XIV Kongresu Stolarki Polskiej, organizowanego przez Zwi膮zek POiD, co 艣wiadczy o uznaniu dla naszej pracy i wk艂adu w rozw贸j bran偶y.
To dla nas ogromny zaszczyt i motywacja do dalszej pracy! Nagroda potwierdza, 偶e obrany przez nas kierunek rozwoju kszta艂cenia zawodowego, w szczeg贸lno艣ci w zawodzie „Monter Stolarki Budowlanej”, jest w艂a艣ciwy.
Serdecznie dzi臋kujemy firmie Kwa艣nik SKPD i Cechowi Rzemios艂 R贸偶nych w Zb膮szyniu za wspieranie kszta艂cenia zawodowego w naszej szkole. Chcieliby艣my r贸wnie偶 zach臋ci膰 przysz艂ych uczni贸w do wyboru naszego profilu – gwarantujemy nowoczesn膮 edukacj臋 i rozwoju m.in. w pr臋偶nie rozwijaj膮cej si臋 bran偶y stolarskiej.

Do艂膮cz do nas i rozwi艅 swoje umiej臋tno艣ci w zawodzie聽przysz艂o艣ci!