Eliminacje wojewódzkie 69. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego

W dniach 27-28 kwietnia br. w Młodzieżowym Domu Kultury w Trzciance odbyły się eliminacje wojewódzkie 69. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego.

Wzięło w nim udział 31 recytatorów z całego województwa wielkopolskiego. Powiat nowotomyski godnie reprezentowały  nasze dwie licealistki – Zuzanna Malińska (kl. 3A) oraz Laura Białasik (kl. 2B). Każda z nich prezentowała wybrany przez siebie wiersz oraz fragment prozy.

Wprawdzie nie uzyskały nominacji do udziału w finałach centralnych, jednak miały okazję  uczestniczenia w ciekawych zajęciach, podczas których mogły wzbogacić swój warsztat artystyczny, co na pewno zaprocentuje jeszcze lepszymi wystąpieniami w przyszłości. Dziękujemy gospodarzom  za miłe przyjęcie i wspaniałą organizację tak dużej imprezy.