,

Spacer w chmurach z absolwentem Sebastianem Szott

W środę 25 października szkolne Biuro Karier odwiedził absolwent Liceum Garczyńskiego Sebastian Szott.

Spotkanie z nim to swoisty „Spacer w chmurach”. Sebastian jest stewardem w największej polskiej, czarterowej linii lotniczej Enter Air, która współpracuje z najbardziej znanymi biurami podróży w Polsce.

Nasz gość opowiedział o wymaganiach jakie musiał spełnić i jak przebiegała rekrutacja na stanowisko członka personelu pokładowego samolotu. Ciekawie przedstawił jak wygląda jego dzień w pracy na stanowisku stewarda i jakie wymierne korzyści daje to co robi i gdzie przebywa.

Jego wizyta wywołała duże zainteresowanie wśród młodzieży, która zasypała go mnóstwem dociekliwych pytań dotyczących  jego zawodu, na które on odpowiedział z zaangażowaniem i cierpliwością.

Bardzo dziękujemy Sebastianowi za przyjęcie zaproszenia i spotkanie z młodzieżą. Życzymy dalszych sukcesów w pracy i „wysokich lotów!”.