W stronę sztuki i tradycji – wycieczka I a do Wrocławia

We wtorek, 13.12.2022r., klasa 1A wraz z wychowawczynią – panią Jolantą Stankiewicz, panią wicedyrektor Anną Sołtysik i panią Justyną Szulc wyruszyła na wycieczkę do Wrocławia, by „poobcować” z kulturą wysoką, a także nacieszyć się przyjemnościami związanymi ze świątecznymi tradycjami.
Uczniowie oraz opiekunowie mieli okazję podziwiać wystawę sztuki polskiej XVII – XIX wieku oraz ekspozycję rzemiosła i sztuki zdobniczej „Cudo-Twórcy” w Muzeum Narodowym we Wrocławiu. Następnie wszyscy udali się na  Sky Tower – wieżowiec o wysokości 212 metrów. Podziwiali piękny Wrocław z 49 piętra budynku. Kolejną atrakcją był pełen świątecznych melodii, zapachów i  iluminacji jarmark bożonarodzeniowy. Klasa 1A mogła poczuć magię świąt, próbując przysmaków i podziwiając niemal baśniowy wystrój Rynku stolicy Dolnego Śląska.
Droga powrotna minęła śpiewająco!