Biuro Karier gościło Złotą Absolwentkę LO Bogumiłę Podwójci (Szczeszek)

Pani Bogusia opowiedziała o swojej drodze edukacyjnej i doświadczeniu zawodowym. 

Po ukończeniu liceum wybrała Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, który otworzył jej drzwi do zdobywania kolejnych szczebli kariery. Została biegłym rewidentem i członkiem Polskiej Izby Biegłych Rewidentów z 10 letnim stażem.  

Obecnie już od sześciu lat pracuje na stanowisku Dyrektora Finansowego w niemieckiej firmie w Poznaniu.  

Uczniom naszej szkoły przekazała ważne wskazówki, które są bardzo istotne dla ludzi chcących osiągnąć w życiu dobre wyniki w nauce i stabilizację zawodową. To między innymi: ochota, zapał, energia, konsekwencja, motywacja i znajomość języka obcego. 

Pani Bogusia potrafi też łączyć wyzwania zawodowe z życiem rodzinnym i swoimi zainteresowaniami. Jest mamą 9 letniej Antosi, z którą z zapałem każdą wolną chwilę spędza na jeździe konnej. Jak mówiła: “nie samą pracą żyje człowiek…”, dlatego znajduje czas na aktywny wypoczynek np. Jazda na rowerze, na nartach, wędrówki po górach lub joga.