Dzień Zdrowia w Liceum Garczyńskiego

Dzień Zdrowia jest okazją, aby promować zdrowy styl życia oraz  motywować młodych ludzi do podejmowania zachowań, które sprzyjają zdrowiu.

Jagoda, Julia, Karolina, Martyna, Wiktoria, Klaudia, Wiktoria, Zuzanna i Marcjanna  z klasy II b przygotowały Krzyżówkę na Dzień Zdrowia oraz konkurs z nagrodami. Wiele pytań dotyczyło szeroko rozumianej profilaktyki. Można było też zmierzyć ciśnienie krwi, saturację oraz pojemność płuc.

Wśród  36 osób, które bezbłędnie wypełniły krzyżówkę, rozlosowano nagrody ufundowane przez Burmistrza Zbąszynia. Szczęście uśmiechnęło się w losowaniu do Julii Kołaski i Anny Lewandowskiej z III a oraz Dawida Kowalskiego z II a.

Gratuluję nagrodzonym, dziękuję wszystkim uczestnikom i osobom, które przygotowały Dzień Zdrowia.

Dbajmy o zdrowie każdego dnia, nie tylko w Dniu Zdrowia.

J. Jankowiak