Mistrzostwo Powiatu Nowotomyskiego w siatkówce mężczyzn

Dzień Kobiet szczęśliwy dla naszych siatkarzy! Uczniowie naszej szkoły przystąpili do rozgrywek o Mistrzostwo Powiatu Nowotomyskiego w siatkówce mężczyzn w roli „czarnego konia”, nie mając w swoich szeregach zawodników, którzy w przeszłości przez dłuższy czas trenowali siatkówkę, ale wykazali się wolą walki I chęcią zwycięstwa co przyniosło znakomite rezultaty w postaci 1 miejsca. Wyniki meczów naszej drużyny: ZS nr 1 Zbąszyń- ZS nr 2 w Nowym Tomyślu 2:0 ZS nr 1 Zbąszyń- ZS nr Opalenica 2:0 ZS nr 1 Zbąszyń- ZS nr 1 w Nowym Tomyślu 2:1 Skład Zespołu: Krystian Waśkowiak – kapitan zespołu, Łukasz Molenda, Jakub Peda, Patryk Kryś, Bartosz Grelak, Karol Utrata, Alan Dudek i Marcel Pawłowski. Gratulacje dla chłopaków!