Mistrzostwa Powiatu Nowotomyskiego w siatkówce dziewczyn

Dnia 7 marca na hali Powiatowego Centrum Sportu w Nowym Tomyślu odbyły się Mistrzostwa Powiatu Nowotomyskiego w siatkówce dziewczyn. Do rywalizacji przystąpiły 4 drużyny, pierwszy mecz uczennice naszej szkoły rozegrały z zawodniczkami z Opalenicy, które pewnie wygrały w stosunku 2:0. W drugim meczu pokonaliśmy Zespół Szkół nr 1 w Nowym Tomyślu również z wynikiem 2:0. Był to najbardziej wymagający przeciwnik w turnieju. Ostatni mecz został rozegrany po krótkiej przerwie i okazał się prawdziwą wisienką na torcie. Wygraliśmy 2:0 i zakończyliśmy turniej na 1 miejscu, dzięki czemu nasza szkoła będzie reprezentować Powiat Nowotomyski na zawodach rejonowych 31 marca w Szamotułach. Skład drużyny: Oliwia Gliniecka – kapitan zespołu, Nikola Szczawińska, Zofia Kowalska, Dudek Julia, Garbowska Kinga, Kaczmarek Aleksandra i Mania Zuzanna – gratulujemy