XI Finał Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Podatkach

Podczas pierwszego etapu konkursu, który zrealizowano 23 czerwca 2021 r., do Finału zakwalifikowało się 67 uczniów z całej Polski, w tym troje uczniów z naszego technikum rachunkowości i technikum ekonomicznego. Z uwagi na pandemię w tym roku kwalifikacje odbyły się po raz pierwszy w nowej formule – poprzez platformę Moodle.
7 września odbył się XI Finał Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Podatkach w Katowicach, w którym uczestniczyli nasi uczniowie – Wiktoria Kardaszewska🥰, Monika Pawelska🥰 z klasy III technikum rachunkowości oraz Maksymilian Wojtkowiak🥰 z klasy IV technikum ekonomicznego.
Do drugiego etapu finału zakwalifikowano 27 najlepszych uczniów z całej Polski. Wśród nich znaleźli się Wiktoria Kardaszewska i Maksymilian Wojtkowiak. Dziękujemy Wam za udział w Konkursie 🥰 i gratulujemy sukcesu! 👏👏👏 
Organizatorem konkursu jest samorząd zawodowy doradców podatkowych. Patronatu udzieliło Ministerstwo Finansów. Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Podatkach jest organizowany przez Krajową Izbę Doradców Podatkowych od 13 lat.