Nadszedł czas pożegnania

Nie tak dawno witaliśmy Was – nieco zagubionych w nowym środowisku, niepewnych tego, co Was czeka – wśród naszej szkolnej społeczności, drodzy Absolwenci rocznik 2021. Zaraz potem podziwialiśmy Wasz entuzjazm, kibicowaliśmy Waszym dokonaniom, podziwialiśmy pasję, z jaką współtworzyliście naszą szkolną rzeczywistość, cieszyliśmy się z Waszych sukcesów, smuciliśmy ewentualnymi niepowodzeniami, a czasem strofowaliśmy (gdy już zaszła taka potrzeba)… Wczoraj Was pożegnaliśmy dumni z Waszych osiągnięć, pełni wiary, że potraficie sprostać wyzwaniom dorosłego życia, ale też z żalem rozstając się z tak wyjątkowymi młodymi osobami, które pozostawiają w naszej szkole wiele pięknych wspomnień…
​Życzymy Wam powodzenia w realizacji Waszych dalszych planów (zaczynając od zdanej matury)!

PS. Pod przyciskami kryją się niespodzianki. Zobaczcie koniecznie.


3a


3b


3c


Wolontariat