Integracja klas I

Przypieczone kiełbaski

Lekcje mogą być różne, niektóre odbywają się w plenerze, mimo październikowej aury.

Któż nie lubi kiełbasek prosto z ogniska? Na pewno lubią je wszyscy pierwszoklasiści, dlatego w październikowy poniedziałek (a dokładnie 7.10), spotkali się na campingu Przy Baszcie, by wspólnie się nimi zajadać.

Najważniejsze było to, że mogli spotkać się wszyscy razem, by lepiej się poznać, może zaprzyjaźnić się, a na pewno by miło spędzić czas. Dobry humor zapewniły wszystkim śmieszne wydarzenia. Były kłopoty ze sprzętem, ktoś prawie stracił buty, zbyt blisko podchodząc do ogniska. Na szczęście Dawid zabrał ukulele, więc wszystkim dopisywał dobry humor i żarty sypały się jak z rękawa.

Szkoda, że takich alternatywnych lekcji jest tak niewiele.

Dziennikarki z Icg 🙂