Klasa patronacka „DOBRY MONTAŻ” na MONTERIADZIE 2019

Klasa patronacka „DOBRY MONTAŻ” z naszej szkoły gościła na MONTERIADZIE 2019 na targach BUDMA w Poznaniu. Podczas wizyty, która odbyła się 13 lutego, uczniowie wraz z opiekunami oglądali pokazy prawidłowej instalacji stolarki budowlanej, wzięli udział w debacie: „Dlaczego warto zostać monterem stolarki?”oraz odwiedzili stoiska działających w branży firm.

Na stoisku MONTERIADY 2019 uczniowie oglądali „na żywo” pokazy dobrego montażu i mogli spotkać się z Edmontem – bohaterem kampanii „DOBRY MONTAŻ”. W dalszej części wizyty grupa zwiedziła stoiska firm FAKRO i Stropex, gdzie uczniowie zapoznali się z najnowszymi produktami, mogli porozmawiać z ekspertami przedsiębiorstw i otrzymali firmowe gadżety.

Na zakończenie debaty wśród uczniów przeprowadzony został krótki konkurs z wiedzy na temat „DOBREGO MONTAŻU” oraz wiedzy budowlanej. Najlepsi z uczestników otrzymali nagrody dostarczone przez Partnerów kampanii.

Wizyta klasy patronackiej z naszej szkoły na MONTERIADZIE 2019 odbyła się w ramach organizowanej przez Związek POiDkampanii „DOBRY MONTAŻ”, przy wsparciu firmy Porta.

MONTERIADA_2019_POiD_BUDMA_debata_Dlaczego warto zostac monterem stolarki MONTERIADA_2019_POiD_klasa patronacka_DOBRY MONTAZ_Zbaszyn_1 MONTERIADA_2019_POiD_klasa patronacka_DOBRY MONTAZ_Zbaszyn_3 MONTERIADA_2019_POiD_klasa patronacka_DOBRY MONTAZ_Zbaszyn_2 MONTERIADA_2019_POiD_DOBRY_MONTAZ_Edmont_BUDMA