,

„… miejsce dla uczciwego psa”

Wielcy ludzie mają zazwyczaj tak wielkie serce, że się w nich zawsze znajdzie miejsce dla uczciwego psa”. (Kornel Makuszyński)

Wolontariusze Zespołu Szkół nr 1 w Zbąszyniu  po raz kolejny pokazali, że los zwierząt nie jest im obojętny. Przeprowadzili zbiórkę karmy na rzecz schroniska dla bezdomnych  zwierząt  w Nowym Dworze. Dzięki wielkim sercom i szczodrości mieszkańców Zbąszynia nasi wolontariusze zebrali 500 kg karmy! Ta ilość przekroczyła nasze najśmielsze oczekiwania!   Zbiórka odbywała się w piątek (05.10.2018 r.) po południu pod marketami: Biedronką, Dino, Inter Marche oraz w sklepie zoologicznym „Welon”. Dziękujemy kierownikom marketów za umożliwienie nam przeprowadzenia akcji 🙂 Specjalne podziękowania kierujemy do pani Barbary Dyńkowskiej  za pomoc w przewiezieniu zebranych artykułów.
Wielki szacunek dla każdej osoby, która choć w najmniejszym stopniu przyczyniła się do sukcesu tej akcji! Zwierzaki będą Wam wdzięczne!