Zespół Szkół nr 1 laureatem konkursu o tytuł „Wielkopolska Szkoła Roku”

Nasi uczniowie i nauczyciele ciągle szukają nowych wyzwań. W każdy możliwy sposób promują swoją szkołę, pokazując, że to placówka atrakcyjna, aktywna, że to miejsce, gdzie można rozwijać swoje pasje, miejsce, gdzie panuje klimat zaufania i akceptacji.

Nasze starania zostały docenione, bo zaowocowały kolejnym sukcesem. Dziś, 25 września 2018 roku w Teatrze Wielkim im. Stanisława Moniuszki odbyła się uroczysta Gala, podczas której pani Marzena Wodzińska, Członek Zarządu Województwa Wielkopolskiego wręczyła nagrody i wyróżnienia laureatom konkursu o tytuł „Wielkopolska Szkoła Roku”. Do ścisłego grona nominowanych wskazano pięć placówek. Z dumą informujemy, że w tym zaszczytnym gronie laureatów konkursu znalazła się nasza szkoła  – Zespół Szkół nr 1 w Zbąszyniu. Dyrektor, Bogusław Pietrusiewicz odebrał pamiątkową statuetkę, przedstawiającą dłoń owiniętą laurem i trzymającą diament.

Ogromnie cieszymy się z tej nagrody, bo to wielkie wyróżnienie i uznanie dla naszego wspólnego wysiłku.