Mikołajki w SOSW w Zbąszyniu

Dnia 06.12.2017 wolontariusze naszej szkoły  odwiedzili SOSW w Zbąszyniu. Udali się tam, aby przekazać dzieciom prezenty z okazji Mikołajek. Przez ostatnie tygodnie w naszej szkole trwała zbiórka pluszowych maskotek oraz czekolad, które pięknie zapakowaliśmy. Koordynatorami tej inicjatywy były w budynku a – Agnieszka Kwaśnioch i Jagoda Piter,  w budynku b –  Żaneta Tomczak i Weronika Burzyńska. Przybywszy na miejsce zostaliśmy ciepło powitani przez nauczycieli SOSW. Mieliśmy okazję zaśpiewać kolędy, przeczytać świąteczną opowieść, a co najważniejsze rozdać upominki. Na twarzach dzieci zagościł ogromny uśmiech. Były szczęśliwe i radosne, ponieważ miały okazję zobaczyć Mikołaja i otrzymać miłą niespodziankę. W rolę Mikołaja wcielił się niezastąpiony Bartek Pusiak 🙂                                       

     Czas spędzony z dziećmi był dla nas czymś niezwykłym. Podarowanie prezentów sprawiło im tyle radości, a sama nasza obecność tam była nie do opisania. Po rozdaniu prezentów zostaliśmy  zaproszeni na pyszny poczęstunek. Mieli okazję porozmawiać z wychowawcami  dzieci i w ciepłej, świątecznej atmosferze spędzić z nimi czas. Doświadczyliśmy wspaniałego uczucia, że jednym uśmiechem dajesz tak wiele dzieciom, które tego potrzebują. Ta wizyta pozostanie w pamięci nas wszystkich. Uśmiech dzieci i świadomość ile dobrego uczyniliśmy tego dnia jest dla nas największą nagrodą ! 🙂

Karolina Orwat kl. III a