Kolejne sukcesy artystów z Garczyńskiego

24 listopada br. odbyła się w Liceum Ogólnokształcącym w Wolsztynie VI Gala „Myśli Nieuczesanych”.

W konkursie Poezji Śpiewanej Liceum Garczyńskiego w Zbąszyniu było reprezentowane przez Karolinę Torchała, Maksymiliana Chwałkowskiego oraz Jana Webera.

Nasi artyści godnie zaprezentowali się na wolsztyńskiej scenie. Karolina Torchała za wykonanie piosenki „Wilcza zamieć” otrzymała III miejsce. Duży wkład w zdobycie tej nagrody miały dwie akompaniujące jej koleżanki – Milena Szczeszek (fortepian) oraz Oliwia Śmiałek (flet).

Wyróżnienie oraz nagrodę publiczności zdobył Maksymilian Chwałkowski, który –  wykonując piosenkę „Upiorny twist”  z „Kabaretu Starszych Panów” – popisał się nie tylko umiejętnościami wokalnymi, ale także talentem aktorskim.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!