Festiwal Przedsiębiorczości w Wyższej Szkole Bankowej

W środę 13 listopada 2017 r. uczniowie Technikum Ekonomicznego wraz z uczniami z Gimnazjum w Zbąszyniu udali się na wycieczkę do Poznania. Miała ona charakter integracyjny z młodszymi kolegami. Wyższa Szkoła Bankowa zaprosiła uczniów na cykl wykładów pt. „Prawo a social media”. Spotkanie odbyło się w salach wykładowych, dzięki czemu młodzież mogła poczuć się jak prawdziwi studenci. Wykłady były dla wszystkich dobrą nauką na przyszłość. Uczniowie zdobyli wiedzę o tym, co tak naprawdę wie o nich internet, czym jest facebook, jakie tajemnice skrywa oraz jakie mają prawa związane z siecią. Wykłady prowadził pan Bartłomiej Majchrzak –wykładowca związany z branżą konsultingu prawniczego, menadżer na kierunku prawo w biznesie.

Jagoda Skrzypczak,  kl. III TE