Trzecie miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Unihokeju Szkół Ponadgimnazjalnych w kategorii mężczyzn

W dniu 11.10.2017 w hali sportowej Zbąszynianka odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Unihokeju Mężczyzn Szkół Ponadgimnazjalnych. W turnieju wzięło udział pięć szkół naszego powiatu:
Zespół Szkół z Opalenicy, Zespół Szkół Ogólnokształcących i Policealnych z Nowego Tomyśla, Zespół Szkół Nr 2 z Nowego Tomyśla, Zespół Szkół Zawodowych i Licealnych z Nowego Tomyśla oraz Zespół Szkół Nr 1 ze Zbąszynia. Organizatorami zawodów było Powiatowe Centrum Sportu z Nowego Tomyśla, Zbąszyńskie Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji jak również młodzież i nauczyciele Zespołu Szkół Nr 1 ze Zbąszynia. Turniej został rozegrany systemem „każdy z każdym”.
Zajęte miejsca:
1. Zespół Szkół Nr 2 z Nowego Tomyśla punktów 7
2. Zespół Szkół z Opalenicy punktów 6
3. Zespół Szkół Nr 1 ze Zbąszynia punktów 5
4. Zespół Szkół Zawodowych i Licealnych z Nowego Tomyśla punktów 2
5. Zespół Szkół Ogólnokształcących i Policealnych z Nowego Tomyśla punktów 0

Wyniki naszej drużyny:
ZS Nr 1 Zbąszyń-ZS Opalenica 0:1
ZS nr 2-ZS Nr1 Zbąszyń 1:1
ZS Nr 1 Zbąszyń-ZSOiP 2:1
ZS Nr 1- ZSZiL 2:1

Naszą szkołę w turnieju reprezentowali:
Frasz Aleksander, Rząd Aleksander, Madaj Miłosz, Kaźmierczak Łukasz, Bocian Bartosz, Pusiak Bartosz, Żok Łukasz, Adam Kacper, Kozłowicz Adrian, Mazurkiewicz Wiktor, Nowicki Filip, Kubiak Marcin.
Należy jeszcze wspomnieć młodzież ,która pomagała w organizacji i sędziowania turnieju. Były to Klimek Wiktoria, Hełminska Marcelina, Małycha Daria i Oskar Garbaciak. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za zaangażowanie w te przedsięwzięcie.