STUDNIÓWKA 2017

27 stycznia 2017 roku był bardzo ważną datą dla uczniów i uczennic klas czwartych

Zespołu Szkół nr 2 w Zbąszyniu. Po czterech latach zmagań z nauką tegoroczni maturzyści mieli dogodną okazję do zabawy na studniówkowym balu. Była to długo wyczekiwana chwila, która pozwoliła zapomnieć o stresie, związanym z egzaminem.

Bal odbył się w przepięknym lokalu „Ostoja” w Chobienicach. Uroczyste rozpoczęcie zabawy miało miejsce o godzinie 19.00. By tradycji stało się zadość uczniowie zatańczyli wspólnego poloneza.

Była to niezwykła i  niezapomniana noc.  Studniówka była bardzo istotnym wydarzeniem w życiu maturzystów. Bal jak i całe cztery lata nauki zostaną w pamięci każdego  z nas. Będą wspominane bardzo ciepło i z sentymentem.

IMG_4270a IMG_4273a IMG_4278a IMG_4281a IMG_4293a