Wielu młodych poznaniaków i Wielkopolan interesuje się różnymi dyscyplinami sportu, a w szczególności piłką nożną. Byliśmy przekonani, że w naszej szkole znajduje się spora grupa uczniów, którzy pasjonują się Lechem Poznań i regularnie, sami, z rodzicami lub znajomymi odwiedzają Bułgarską.
Ten klub piłkarski z blisko stuletnią tradycją, który aktywnie popularyzuje aktywność fizyczną oraz stawia na edukację poprzez sport,  zaprosił  szkoły do udziału w Olimpiadzie Wiedzy o Lechu Poznań.
Pierwszy etap odbył się we wtorek w naszej szkole i pozwolił nam wyłonić uczniów posiadających największą wiedzę o Kolejorzu. Zwycięzca pierwszego etapu w każdej z 95. placówek otrzyma szansę udziału w Wielkim Finale. w naszej szkole okazał się nim Mikołaj Wiśniewski z II klasy Technikum Ekonomicznego

Gratulujemy!!!

IMG-20161221-WA0003 IMG-20161221-WA0005 IMG-20161221-WA0006