“ZJEDZMY RAZEM ZDROWE 2 ŚNIADANIE”

12 kwietnia 2023r., z okazji Światowego Dnia Zdrowia – 7 kwietnia, w Liceum Zespołu Szkół nr 1 w Zbąszyniu organizujemy akcję prozdrowotną, która obejmie każdego ucznia. Nadrzędnym celem kampanii jest zwiększenie świadomości na temat zdrowego odżywiania, roli pełnowartościowego śniadania w diecie młodego człowieka oraz promowanie prawidłowego żywienia wśród społeczności naszej szkoły, jak i w środowisku lokalnym.

Prosimy uczniów liceum o przygotowanie pożywnych, pełnowartościowych, a nade wszystko zdrowych drugich śniadań. Ponadto wszyscy uczniowie i dorośli dostaną zdrową przekąskę.

8.05 – klasy 3 wraz z nauczycielami prowadzącymi lekcję pierwszą

8.55 – klasy 4 wraz z nauczycielami prowadzącymi lekcję drugą

9.50 – klasy 2 wraz z nauczycielami prowadzącymi lekcję trzecią

10.55 – klasy 1 wraz z nauczycielami prowadzącymi lekcję czwartą

Proszę, aby każdy z Was drodzy uczniowie przyniósł zdrowe śniadanie do szkoły, które zjemy wspólnie na holu koło sali nr 14.

Oprócz tego przeprowadzona zostanie pogadanka na temat zdrowych nawyków żywieniowych.

Na długiej przerwie na holu 1 będzie można sprawdzić swój stan zdrowia i dodatkowo zdobyć nagrodę za najlepsze wyniki.

Energetykom mówimy stanowcze NIE!!!!

PAMIĘTAJMY! – nasze pełne zdrowie zależy tylko i wyłącznie od nas samych

Zapraszamy i zachęcamy!!!

Zespół profilaktyczny szkoły