Daria Dudek – w roku 2017 ukończyła Technikum Ekonomiczne w Zespole Szkół nr 2 w Zbąszyniu.

Przez wszystkie lata nauki otrzymywała świadectwo z wyróżnieniem. Zawsze uzyskiwała najwyższą średnią ocen w klasie oraz wzorową ocenę z zachowania. Przez ostatnie trzy lata nauki zostało jej przyznane stypendium Prezesa Rady Ministrów oraz Stypendium Lokalnej Grupy Rybackiej Obra-Warta. Daria aktywnie uczestniczyła w życiu swojej klasy i całej szkoły. Pełniła funkcję redaktora i fotografa szkolnego oraz opiekuna szkolnej strony Facebook, której była współzałożycielem. Działała aktywnie w akcjach charytatywnych Szkolnego Klubu Wolontariusza PCK. Brała udział w realizacji wielu projektów szkolnych, zawsze godnie reprezentowała szkołę i promowała ją w środowisku lokalnym. Daria osiągała również sukcesy w konkursach przedmiotowych i zawodowych, w których zawsze chętnie uczestniczyła. Wygrana w konkursie „Wielkopolska – 10 lat zmian w regionie” dała jej możliwość wyjazdu do Brukseli. Daria to uczennica, która nigdy nie zawiodła, a jej postawa jest warta naśladowania.
Jej czteroletnia praca i zaangażowanie przyniosły efekt w postaci Medalu Złotego Absolwenta, który otrzymała z rąk Starosty Nowotomyskiego.