Praktyki zawodowe w klasie technikum rachunkowości

Uczniowie klasy 3tr w październiku odbyli miesięczne praktyki zawodowe w lokalnych zakładach pracy. Dzięki uprzejmości właścicieli firm i ich pracowników nasi uczniowie mogli przekonać się jak praca w zawodzie wygląda na co dzień i sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności w praktyce.

„Dziękujemy za możliwość odbycia praktyk. Dało nam to szansę na poznanie jak funkcjonuje firma w codziennym rytmie pracy. Mieliśmy możliwość nawiązania nowych kontaktów z ludźmi oraz doskonalenia umiejętności interpersonalnych. Rzeczy których uczymy się na co dzień w szkole mieliśmy okazję wykorzystać w praktyce.

Serdecznie podziękowania kierujemy do:

  • SKWP Szymon Kwaśnik
  • Rzeźnictwo Zyguła Zbąszynek Sp. z o.o. Sp.k.
  • Kuvert Polska Sp. z o.o.
  • Urząd Miejski w Zbąszyniu
  • Zespół Robót Komunikacyjnych DOM w Poznaniu Sp. z o.o.
  • Onix Sp. z o.o.
  • Bestem Sp. z o.o.” – uczniowie 3tr