WYJAZD EDUKACYJNY KLASY IV TECHNIKUM HOTELARSTWA

W środę 10 listopada mieliśmy okazję uczestniczyć w wyjeździe, którego głównym celem było poznanie oferty edukacyjnej Wyższej Szkoły Handlu i Usług oraz specyfiki pracy w luksusowych hotelach w Poznaniu.

Odwiedziliśmy pięciogwiazdkowy hotel Sheraton, należący do największej sieci hoteli na świecie oraz dziewięciopiętrowy nowoczesny, czterogwiazdkowy hotel Andersia.

Zostaliśmy bardzo ciepło przyjęci przez pracowników hoteli, którzy  profesjonalnie przedstawili nam  strukturę organizacyjną, wnętrze, wyposażenie hoteli oraz zaprezentowali możliwości dalszego rozwoju zawodowego po ukończeniu kierunku technikum hotelarstwa.

Wycieczka poszerzyła i uzupełniła naszą wiedzę niezbędną do uzyskania kwalifikacji zawodowej.

Wizyta w WSHiU poszerzyła naszą wiedzę na temat możliwości dalszego rozwoju zawodowego i edukacyjnego po ukończeniu technikum. Rektor i Dziekan uczelni osobiście oprowadzili nas po budynku i przedstawili ofertę nauki na wszystkich wydziałach.

To był naprawdę wartościowy wyjazd.