Pierwszy dzień wiosny to okazja do wspólnego spędzenia czasu, ale nieco inaczej niż w inny dzień roku. Uczniowie naszej szkoły bawili się m.in w głuchy telefon, poszukiwacza, matrioszkę, kalambury, jaką to melodię, kółko-krzyżyk i wiele innych integracyjnych zabaw.

Najważniejsze, że zabawa była naprawdę wspaniała! ♥

W budynku A zadaniem każdej klasy było najwierniejsze i jednocześnie najzabawniejsze odtworzenie teledysku:
• Vitas – 7th element (3b)
• Golec uOrkiestra – Ściernisko (3a)
• Daler Mehndi – Tunak Tunak Tun (2c)
• Mandaryna – Ev’ry Night (2b)
• Spice Girls – Wannabe (1a)
• Bonnie Tyler – Holding Out For Hero (2a)
• Kesha – Tik Tok (1c)
• Tarzan – Tarzan Boy (1b)
• O-Zone – Dragostea Din Tei (3c)

Każda klasa musiała dodatkowo wybrać spośród swojego grona dziewczynę oraz chłopaka, którzy wzięli udział w konkursie na Miss i Mistera Wiosny. Ich zadaniem było przebranie się w taki sposób, aby ich strój przedstawiał wiosnę, zaprezentowanie się oraz odpowiedź na 2 wylosowane pytania w quizie dotyczącym wiedzy o naszej szkole.